aboutus

Zhejiang SEE Machinery Co.,Ltd.

companyPics.title companyPics.title companyPics.title
1 2 3
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: GÖRMEK
No. Çalışanları: 100~200
Yıllık satış: 8 million-9 million
Yıl kurulan: 1996
İhracat p.c: 40% - 50%
Hakkımızda
Giriş

Bkz: makine 1996'da kurulan A.ş, Tayvan alan şirket, bir profesyonel araştırmacı ve şekillendirme makinesi Çin'deki kağıt bardak üreticisi olduğunu.

Kuruluşundan bu yana, araştırma ve geliştirme kapasitesi çok önemli önem hangi büyük ölçüde yenilikleri aşamasında yükseltilir makine verdiği konusuna bakın. Zaten, CE ve ISO9001 sertifikalarını ve ithalat ve ihracat kendi otoritesini elde etti.

Çin'de, bkz: makine Makina Sanayi oluşturan Çin kağıt bardak gelişimine yol açmaktadır. Bkz: makine, aynı zamanda dünya çapında 150pcs/dak kağıt bardak şekillendirme makinesi (22 Ulusal patens attains) ilk geliştirici oluşturan en gelişmiş 90pcs/dak kağıt bardak sadece lideri değil, 120pcs/dak kağıt şekillendirme makine kase ve derin-mekanik kağıt tabak (tepsi) şekillendirme makinesi çizmek.

Belirgin avantajları ile bizim makineleri Starbucks, Lipton, Kraft, Pepsi, Nestle, fincan erişte, Indomie, MasterKong, iye-Başkan, Xiangpiaopiao, vb gibi birçok ünlü kağıt ürünleri tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Daha 14 ülke ve bölgeler için dışa aktardığınız. Bunlar ABD, Arjantin, Peru, Ekvador, Venezuela, Avustralya, Endonezya, Malezya, Japonya, Tayvan, Hong Kong, Suudi Arabistan, Güney Afrika Cumhuriyeti, Polonya, Rusya.

"Gelişen teknoloji sayesinde şirket" kavramı ile bkz: makine şimdi makine sanayi oluşturan Çin kağıt bardak geliştirilmesi lider ve acil ve değerli satış sonrası hizmet ve teknoloji desteği ile müşteriler sağlar.

Geçmiş

2014 yılı Temmuz ayında, rearch yeni bir görünüm ve yeni kontrol sistemi 100pcs/dk ile gelişmiş kağıt bardak makinesi dışarı ve seri üretim başarılı.

2008 yılı Haziran ayında araştırma en gelişmiş ve en hızlı yüksek hızlı Kupası makine 150pcs/dak ve seri üretim başarılı.

2008 yılı Nisan ayında araştırma en gelişmiş ve en hızlı yüksek hızlı Kazanlı makinesi, 120pcs/dak ve seri üretim başarılı.

2008 yılı Mart ayında, makine CE nitelikli bakın.

2007 yılı Ağustos ayında bkz: makine şekillendirme makinesi SLB-100 en gelişmiş Tayvan yüksek hızlı tam otomatik beslenme çantasına tanıttı.

2007 yılı Temmuz ayında, yabancı sermaye makine giriş konusuna bakın.

Jan.2007 yılında, hassas talaşlı işlem Merkezi kullanılmaya geldi.

Aralık 2006 yılı, rearch ilk ve en hızlı PLC 80pcs/dak otomatik kağıt bardak makinesi dışarı ve seri üretim başarılı.

Ağustos 2004'te, ISO9000 kalite sistemi, ISO 14000 ve FDA nitelikli.

Mart 1996'da kurulan.

Hizmet

Bkz: yükleme ve eğitim hizmetleri ile müşteriler sağlar. Eğitim sırasında müşteri makine bileşenleri, bakım ve ayar bilgisi öğreteceğim.

Çin Zhejiang SEE Machinery Co.,Ltd. şirket Profili 0

Çin Zhejiang SEE Machinery Co.,Ltd. şirket Profili 1

Çin Zhejiang SEE Machinery Co.,Ltd. şirket Profili 2

Ekibimiz

Çok güçlü ve profesyonel tasarım ve Tayvan, Hong Kong ve anakara teknik grubundan bizde.

Birçok yıl çabaları, biz güçlü bir R&D takım varsa, biz 15 Orta ve yüksek kıdemli mühendis, aralarında, 2 kişi olan Profesör sınıf yüksek kıdemli mühendis, orta ve üst düzey teknisyenler 20 kişi.

"Gelişen teknoloji sayesinde şirket" kavramı ile bkz: makine şimdi makine sanayi oluşturan Çin kağıt bardak geliştirilmesi lider ve acil ve değerli satış sonrası hizmet ve teknoloji desteği ile müşteriler sağlar.

Çin Zhejiang SEE Machinery Co.,Ltd. şirket Profili 0

İletişim bilgileri