Bkz: makine A.ş


KALİTE, HİZMET, YENİLİK

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Video
Ana sayfa

Zhejiang SEE Machinery Co.,Ltd.

Zhejiang SEE Machinery Co.,Ltd.

1 2 3
Zhejiang SEE Machinery Co.,Ltd. Zhejiang SEE Machinery Co.,Ltd. Zhejiang SEE Machinery Co.,Ltd.
factory1 factory2 factory4

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : GÖRMEK
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 8 million-9 million
Yıl kurulan : 1996
İhracat p.c : 40% - 50%

Bkz: makine 1996'da kurulan A.ş, Tayvan alan şirket, bir profesyonel araştırmacı ve şekillendirme makinesi Çin'deki kağıt bardak üreticisi olduğunu.

Kuruluşundan bu yana, araştırma ve geliştirme kapasitesi çok önemli önem hangi büyük ölçüde yenilikleri aşamasında yükseltilir makine verdiği konusuna bakın. Zaten, CE ve ISO9001 sertifikalarını ve ithalat ve ihracat kendi otoritesini elde etti.

Çin'de, bkz: makine Makina Sanayi oluşturan Çin kağıt bardak gelişimine yol açmaktadır. Bkz: makine, aynı zamanda dünya çapında 150pcs/dak kağıt bardak şekillendirme makinesi (22 Ulusal patens attains) ilk geliştirici oluşturan en gelişmiş 90pcs/dak kağıt bardak sadece lideri değil, 120pcs/dak kağıt şekillendirme makine kase ve derin-mekanik kağıt tabak (tepsi) şekillendirme makinesi çizmek.

Belirgin avantajları ile bizim makineleri Starbucks, Lipton, Kraft, Pepsi, Nestle, fincan erişte, Indomie, MasterKong, iye-Başkan, Xiangpiaopiao, vb gibi birçok ünlü kağıt ürünleri tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Daha 14 ülke ve bölgeler için dışa aktardığınız. Bunlar ABD, Arjantin, Peru, Ekvador, Venezuela, Avustralya, Endonezya, Malezya, Japonya, Tayvan, Hong Kong, Suudi Arabistan, Güney Afrika Cumhuriyeti, Polonya, Rusya.

"Gelişen teknoloji sayesinde şirket" kavramı ile bkz: makine şimdi makine sanayi oluşturan Çin kağıt bardak geliştirilmesi lider ve acil ve değerli satış sonrası hizmet ve teknoloji desteği ile müşteriler sağlar.

İletişim bilgileri
Zhejiang SEE Machinery Co.,Ltd.

İlgili kişi: Ms. Cindy JIANG

Tel: 86-15658892220

Faks: 86-573-87570821

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin