Mesaj gönder
aboutus

Zhejiang SEE Machinery Co.,Ltd.

Zhejiang SEE Machinery Co.,Ltd. Zhejiang SEE Machinery Co.,Ltd.
1 2
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: BAK
No. Çalışanları: 100~200
Yıllık satış: 8 million-9 million
Yıl kurulan: 1996
İhracat p.c: 40% - 50%
Hakkımızda
Giriş

1996 yılında kurulan Tayvan merkezli bir şirket olan SEE Machinery Co., Ltd., Çin'de profesyonel bir araştırmacı ve kağıt bardak şekillendirme makinesi üreticisidir.

SEE Makine kurulduğu günden beri, yenilikçi aşamada şimdi büyük ölçüde teşvik edilen araştırma ve geliştirme kapasitesine çok önemli önem vermektedir.Zaten CE ve ISO9001 sertifikaları ve kendi ithalat ve ihracat otoritesini elde etti..

Çin'de SEE Makine, Çin kağıt bardak şekillendirme makinesi endüstrisinin gelişimine öncülük ediyor.Ama aynı zamanda dünya standartlarında ilk geliştiricisi 150pcs / min kağıt bardak şekillendirme makinesi (22 ulusal patent elde), 120pcs/min kağıt kase şekillendirme makinesi ve derin çekim mekanik kağıt plaka (taşa) şekillendirme makinesi.

Açık olan avantajlarla makinelerimiz Starbucks, Lipton, Kraft, Pepsi, Nestle, Cup Noodles, Indomie, MasterKong, Uti-president, Xiangpiaopiao gibi birçok ünlü kağıt ürünü tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.,ABD, Arjantin, Peru, Ekvador, Venezuela, Avustralya, Endonezya, Malezya,Tayland, Vietnam, Filipinler,Japonya, Tayvan, Hong Kong, Suudi Arabistan, Güney Afrika, Polonya,Litvanya, Slovenya, Birleşik Krallık, Hollanda, İsviçre, Bulgaristan,Rusya, Türkiye.

Teknoloji yoluyla firmanın gelişimini sağlama kavramıyla,SEE Makine, Çin'in kağıt bardak şekillendirme makinesi endüstrisinin gelişimine öncülük ediyor ve müşterilere anında ve değerli satış sonrası hizmet ve teknoloji desteği sağlıyor..

 

 

Geçmiş

Temmuz 2014 yılında, yeni görünüm ve yeni denetim sistemi ile gelişmiş kağıt bardak makinesi 100pcs / dakikalık,ve seri üretime başardı.

 

Haziran 2008 yılında,en gelişmiş ve en hızlı yüksek hızlı bardak makinesi 150pcs / dakikada araştırma ve seri üretimde başarılı oldu.

 

Nisan 2008 yılında,en gelişmiş ve en hızlı yüksek hızlı kase makinesini, dakikada 120 adet, ve seri üretime başlatmayı başardı.

 

Mart 2008 yılında,SEE makineleri CE niteliğine sahipti.

 

Ağustos 2007 yılında,SEE makineleri en gelişmiş Tayvan yüksek hızlı tam otomatik öğle yemeği kutusu şekillendirme makinesi SLB-100 tanıttı.

 

Temmuz 2007 yılında,SEE makine yabancı sermaye girişimi.

 

Ocak 2007 yılında, hassas işleme işlem merkezi kullanıma girdi.

 

Aralık 2006'da, ilk ve en hızlı PLC 80pcs/min otomatik kağıt bardak makinesini araştırmayı ve seri üretime başlamayı başardı.

 

Ağustos 2004'te, ISO9000 kalite sistemini, ISO 14000 ve FDA'yı kalifiye etti.

 

Mart 1996'da kuruldu.

 

 

 

 

Hizmet

SEE, müşterilere kurulum ve eğitim hizmeti sunar. Eğitim sırasında, müşteriye makine bileşenleri, bakım ve ayarlama bilgisini öğreteceğiz.

 

Çin Zhejiang SEE Machinery Co.,Ltd. şirket Profili 0

Çin Zhejiang SEE Machinery Co.,Ltd. şirket Profili 1

Çin Zhejiang SEE Machinery Co.,Ltd. şirket Profili 2

Ekibimiz

Tayvan, Hong Kong ve Anakaradan çok güçlü ve profesyonel tasarım ve teknik grubu var.

 

Yıllar süren çabalar sonucunda, güçlü bir Ar-Ge ekibimiz var, 15 orta ve üst düzey üst düzey mühendisimiz var, aralarında 2 kişi profesör derecesi yüksek üst düzey mühendis, orta ve üst düzey teknisyen 20 kişi.

 

Teknoloji yoluyla firmanın gelişimini sağlama kavramıyla,SEE Makine, Çin'in kağıt bardak şekillendirme makinesi endüstrisinin gelişimine öncülük ediyor ve müşterilere anında ve değerli satış sonrası hizmet ve teknoloji desteği sağlıyor..

 

Çin Zhejiang SEE Machinery Co.,Ltd. şirket Profili 0

İletişim bilgileri